woensdag, 05 oktober 2022

Zeer geslaagd uitstapje naar zonnig Genk

Op donderdag 25 juni vertrokken we met ongeveer 120 leden richting het zonnige zuiden. In Genk gingen we op expeditie in de C-Mine; een gebied met een rijk mijnverleden waar nu creativiteit hoogtij viert. Na een heerlijke lunch vertrokken we naar het centrum van Genk voor een partijtje City-Golf. De grootste handicap bleek toch wel het prachtige zomerweer, waardoor de meesten van ons al na drie holes op het terras neerstreken. Aan het einde van de dag werden wij met champagne ontvangen in de kasteeltuin van Het Poortgebouw in Oud Rekem. In een sfeervolle zaal mochten wij vervolgens genieten van een heerlijk diner, waarna we na een zeer geslaagde dag weer huiswaarts keerden.

Deel dit artikel

102Zeer geslaagd uitstapje naar zonnig Genkhttps://www.bergeijkseondernemersclub.nl/zeer-geslaagd-uitstapje-naar-zonnig-genk/

Onze leden