vrijdag, 30 september 2022

Peter Wennink ASML

Op het puntje van je stoel……

“Van oorsprong ben ik register-accountant” was een opmerking uit het begin van de presentatie van Peter Wennink. Je denkt dan aan een verhaal met veel cijfers en resultaten in relatie tot concurrenten en andere markten van ASML.

Maar het werd iets heel anders: een geinspireerd man, met hart en ziel ASML-er, overtuigd van de kracht van het bedrijf en allesweter. Van de techniek tot de positie in de wereld. Van pattenten tot samenwerkingsverbanden met concurrenten.
Hij stond heel dicht bij zijn toehoorders en beantwoordde elke vraag als een vanzelfsprekendheid. Het grote ASML staat heel dicht bij zijn klanten en leveranciers…..met Peter Wennink voorop!

Een hele inspirerende avond die door de leden gevolgd werd op het puntje van hun stoel. Stof tot lang napraten in de foyer van de Kattendans. En dat werd dan ook gedaan.

Deel dit artikel

58Peter Wennink ASMLhttps://www.bergeijkseondernemersclub.nl/peter-wennink-asml/

Onze leden