donderdag, 06 oktober 2022

In memoriam: Ad Maas

Dynamisch, creatief. Dat kopt de website van Ad Maas Interieurbouw. Geen loze kreten. Als Ad aanwezig was, dan wisten de leden dat. Groot, goedlachs en vol humor. Hij was er graag bij en hield van gezelschap.
Hij hield en genoot van zijn zelfstandigheid als ondernemer. Klein en daardoor dicht bij zijn klanten.

Ruim een jaar geleden openbaarde zich bij hem een zeer ernstige ziekte. Hij heeft alles in de strijd geworpen om in deze wereld te mogen blijven, maar het is hem desondanks niet gelukt. Vrijdag 16 juli is hij vredig ingeslapen. Hij mocht slechts 64 jaar worden.

Wij wensen Wies, zijn kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies.

Op donderdag 22 juli vindt in besloten kring de afscheidsbijeenkomst van Ad plaats.

Deel dit artikel

8617In memoriam: Ad Maashttps://www.bergeijkseondernemersclub.nl/in-memoriam-ad-maas/

Onze leden