vrijdag, 30 september 2022

COVID 19: Steunmaatregelen Ondernemers & Brabantse Impact Monitor

Waarschijnlijk worden jullie overspoeld door informatie vanuit diverse organisaties, adviseurs en verenigingen. Om tot een gestroomlijnde informatievoorziening vanuit de overheid te komen, hebben wij besloten alle informatie over regelingen en veranderingen daarin te communiceren via www.kempenplus.com/ondersteuning-ondernemers.

In het kader van het coronavirus brengt de provincie een aantal keer per week de Brabantse Impact Monitor uit met relevante informatie voor ondernemers. Ondernemers kunnen zich aanmelden om de monitor rechtstreeks te ontvangen. Ze moeten daarvoor een e-mail sturen met naam en e-mailadres naar corona@brabant.nl.

Met vriendelijke groet,
Bianca van Beers
Adviseur Economie / contactpersoon bedrijven
Afdeling Beleid en Ontwikkeling

Deel dit artikel

186COVID 19: Steunmaatregelen Ondernemers & Brabantse Impact Monitorhttps://www.bergeijkseondernemersclub.nl/covid-19-steunmaatregelen-ondernemers-brabantse-impact-monitor/

Onze leden