vrijdag, 30 september 2022

Arbeidsmarktupdate De Kempen februari 2022

In een tijd waarin iedereen snakt naar de terugkeer van een open wereld beseffen we ons ook dat de arbeidsmarkt, niet alleen door de coronapandemie, maar ook door veel andere factoren drastisch is veranderd en heel complex en uitdagend is geworden. Deze Arbeidsmarktupdate geeft u inzicht in de laatste ontwikkelingen van de arbeidsmarkt in de Kempen met cijfers, een overzicht van actuele wetswijzigingen, inspirerende voorbeelden van werkgevers die inspelen op de krappe arbeidsmarkt en bijdragen van onze partners Euresen het Leerwerkloket. Veel leesplezier gewenst!

BEKIJK OF DOWNLOAD HIER DE UPDATE

Deel dit artikel

8845Arbeidsmarktupdate De Kempen februari 2022https://www.bergeijkseondernemersclub.nl/arbeidsmarktupdate-de-kempen-februari-2022/

Onze leden