vrijdag, 30 september 2022

100e BOC-lid

De Bergeijkse Ondernemers Club werd op 9 april 1998 officieel een feit. Na een oprichtingsvergadering begon men met ongeveer 50 leden. Vorig jaar werd uitbundig het 10-jarig bestaan gevierd.

Woensdag 14 januari vond de 1e vergadering van het jaar weer plaats en zoals gewoonlijk was dit de algemene jaarvergadering met aansluitend een nieuwjaarsborrel. Op 12 januari viel bij het secretariaat een nieuwe inschrijving op de mat. Jos Burgmans van Burgmans Interieurbouw meldde zich aan voor de BOC. Hij werd officieel het 100e lid. Tijdens de ledenvergadering werd door plaatsvervangend voorzitter Adriaan Burgmans een beetje historie over het ledenverloop in kaart gebracht. Aan het einde daarvan feliciteerde hij Jos en de hele club met het behalen van deze mijlpaal.

Deel dit artikel

1100e BOC-lidhttps://www.bergeijkseondernemersclub.nl/100e-boc-lid/

Onze leden